| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou...completez toate datele iar in subsolul paginii imi apare un chenar in care trebuie sa scriu un cod.si nu mi-l da... iar din aceasta cauza nu pot sa imi fac id sau sa imi schimb parola la id!big grin please help!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
28 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Codul ala de sub chenar e o poza, daca folosesti firefox + adblock sau ceva de genul asta, ori I E care e setat sa nu-ti arate pozele din site-uri incearca sa remediezi asta, incearca cu un alt browser, incearca sa apesi pe try a new code

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai acolo in partea ailalta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai acolo in partea ailalta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.codul este scris in miglocul unor cuvinte.am incercat si eu sa fac un id dar nu merge.paaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai despre ce cod e vorba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! nici mie nu mi-l da. dar stiu cum sa schimbi parola! pornesti mess-ul scrii id-ul si parola curenta(pe care o ai). iti apare lista de contacte si vezi ca sus scrie messenger. dai acolo si apoi la my acounty info apoi scrii parola pe care o ai. apoi iti apare niste campuri de scris parolele.in primul parola pe care o ai, al 2 lea parola pe care o vrei sa o ai iar in a 3 a tot parola pe care vrei sa o ai. apoi dai save.asta a foft tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga 300700 asta ii peste tot::big grin bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ew am raspunsul daca vrei ew ti-l zc e 3528 codu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Llarias_basaica_97

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bei, eu nu stiu km sa mi-l fac mi-e mila facut cineva mai de mult dar acum ce sa fac? spuneti-mi sk mir pup (stiu ca acesta nu e un rasp dar...):*:*:*starhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac un id nou... dar nu stiu va rog! luati id-ul meu si face-timi daca vre-ti va pup pe obrajor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andy_byondyna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreu sa imi fac un id cum imi fac vreau sa fie asa geo_roxxy_deea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Concret cum imi fac un id de messenger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mirunika_frumusika2011

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde dau ca mie nu -mi mrg sa fac id cu dau si la ce cum caut pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa mi-se intampla si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nst

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imifac un id nou

| mikutza01 a răspuns:

Pai... poti sa vb cu o prietena sa faci un id la ea... stiu ca nu iti arata asa mi se intampla si mie. dar asa am facut eu... m-am dus la o prietena

| nikoletttta a răspuns:

Nu stiu ce sa faci mmyhaelutzaa

| nikoletttta a răspuns:

Eu am deja un idi!tongue

| galactionadrianadicatalinion a răspuns:

Cine vrea sa ma contacteze sa intre pe :adi_gal2003
desigur cine are chef de vb

| alcu a răspuns:

A sa schimbi parola este simplu apesi pe mesenger din coltul stang dai my account info bagi la sign in parola existenta apoi dai sign in si sus bagi parola existenta mai jos aia noua si mai jos o repeti si dai save si iesi si parola s-a schimbat cu cea care ai aleso.