| тøхх a întrebat:

Vreau sa intreb un baiat daca vrea sa fie cu mine.Si nu prea stiu cum big grin Sunt cam rusinoasa de fel, cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! daca tu esti rusinoasa, atunci el ce e? cel mai rusinos laughing? In fine nu mi se pare ai fi o persoana rusinoasa dupa poza de la avatar, numai ca baiatul ti-a cam amestecat "cutia muzicala" si notele au cazut pe alaturi. Cum sa il intrebi. foarte simplu; i-ati inima in dinti respira adanc si cu incredere pentru ce v-a urma: Te duci la el, il apuci de mana si ai spui unde sa nu va auda lumea :". mie imi place de tine siii ma gandeam daca vrei sa fim impreuna, sa iesim in oras [dar face el cinste] nu tu] laughing. spor la agatathappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acordă-i o șansă!
Pa, pa.

| Annitu a răspuns:

Ai face cea mai mare prostie daca i`ai zicewinking

| mistikk a răspuns:

Draga mea nu face asta te rog da-i de inteles prin alte metode nu ii spune tu ca vrei sa fii cu el te va lua de fraiera crede-ma stiu cum e cu baietii astia da-i d einteles dar lasa-l pe el sa iti spuna asta este un fel de... lege a feminitatii sa il lasi pe el sa faca primul pas.este un principiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci sigura pe tine la el daca u esti cea din poza atunci stai linistita daca ai un caracter ok no sa refuze, deci te duci relaxata il iei de mana si il chemi la o plimbare sau il iei de mana si te uiti in ochii lui sau pur si simplu puff l-ai sarutat si apoi te rusinezi si u putintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta. Dar mi-am facut curaj am inceput prin "crezi ca ar fi ceva in neregula daca am fi impreuna?". si atunci mi-a zis ca si el se gandea la acelasi lucru.Nu trebuie sa te rusinezi, poti incerca pe messinger.Asa am facut si euwinking. Daca spune sa mai aspeptati inseamna ca nu e foarte hotarat sau nu vrea sa te raneasca cu, cuvantul "nu". Iar daca zice da e ok, asa o sa fiti mult mai apropiatiwinkingSucces:*