| asdfghjhghkjj a întrebat:

Vreau sa ma duc la romanii au talent sa cant, in ce limba credeti ca ar trebui sa cant? engleza sau japoneza? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice limba...cat timp ai talent merge orice!winking

App sa ne zici si noua sa te vedem si noi la televizorhee hee

4 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Englezahappy

| GreenEyed a răspuns:

Eu personal ador engleza..am vorbit-o de mica de cand isi facea sora mea lectiile la engleza iar eu ma uitam fascinata la ealaughing. Se pare ca mi-a intrat ceva in capsorul meu inocent si prostut de copil deoarece nu imi aduc aminte de vreo perioada in care sa nu fi stiut engleza sau sa nu fi inteles fara subtitrare filmele. Dar ..in acest caz ar fi mai de efect sa canti in japoneza daca o pronunti bine si intelegi ce spuihee hee. Deoarece majoritatea canta in engleza sau romana. dar mai nimeni in japoneza! Succes.

| Butterfly007 a răspuns:

Japoneza? Mai bine chineza.

| 2Pac3Furious a răspuns:

Engleza, este mult mai populara, oricum sau terminat preselectiile, este semifinala... poate in sezoul 3