| crisbebe a întrebat:

Vreau sa ma mut in america si vreau sa stiu mai multe despre ea nu sa ma duc acolo fara sa am putin habar despre ea:
care sunt cei mai vechi munti
cum numeste in america de sud cordiliera americana
ce fel de formatiuni vegetale sunt preria si pampasul
de fluvii se varsa in apele marine prin estuare.
?
funda

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ori esti proasta ori te prefaci, cum sa mergi intr-o tara de care habar n-ai nimic.Si nu vad de ce te-ar interesa muntii tarii.
Cauta si tu pe net sau in cartea de geografie, vei gasi sigurat! Penal

| Céline7 a răspuns:

Uite aici un site ca sa te informezi http://info.40romania.com/? p=230
Drum bun!

| Lvrkiosif a răspuns:

happy hai zi la ce ai tema? happy
astea nu sunt primile intrebari la care vrei sa ti se raspunda daca vrei sa te muti in America... prima ar fi:
- care zona e mai frumoasa