| Didi* a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film indian, voi ce ati vazut si va placut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lantul amintirilor

5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pe langa cele celebre precum O floare si doi gradinari, Lantul amintirilor... mi-a mai placut si Devdas (am plans mult la acea poveste de dragoste big grin )

| GeorgianaDragus a răspuns:

India sau Tradare in familie sunt superbe. funda puppy dog eyes?

| Maddu a răspuns:

Lantul amintirilor este vechi dar bun!

| MaDa_4027 a răspuns:

Filmele indiene sunt foarte frumoase e am vazut lantul amintirilor.prietenii mei elefanti, triunghiu iubirii(pe national tv)etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am uitat la filmul indian ALADIN... e super! Sper sa iti placa!