| ♥PiNkY♥ a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste idei ca sa pot face un decor in camera, adica sa fie de mana sa tai ceva sau sa fac tablou de mana sau sa fac ceva pe oglinda sau pe perdele ceva modele! Idei plsss `! Ceva foarte frumos ca sa mearga cu rozul `! ceva pentru o camera de bebelusa

Si vreau sa mentionez ca

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Vad ca ai chiar tu multe idei.Foloseate in acest sezon frunzele toamnei frumos colorate, precum si fructele unor arbusti.Pentru decoratiuni mai de durata colinda magazinele de jucarii si vei gasi piese micute care asamblate ingenios creeaza efecte placute.

| mariatomescu a răspuns:

Ca fa un bebe pe perete si jucariii pe perete
rochite de fetita mica un camp cu flori si deseneaza pe camp un bebe cara se plimba! contacteazama daca ai facut asa plzzzz!