| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog handmade si nu stiu ce nume sa pun ca sa am cat mai multi vizitatori. ce imi propuneti? ce nume de bloguri va "atrag" mai mult? eu m-am gandit la 'blog handmade'; 'andrada's handmade blog'; ' blog handmade - mici secrete!'; fimo - pasiunea mea!'; 'sa mesterim mici bijuterii'; 'mici secrete pe un blog atat de mare '; 'tot ce trebuie sa stii despre bijuteriile handmade'; 'totul despre handmade'; voi daca ati cauta pe net de exemplu "bijuterii handmade " ce scrieti (ca sa dati search) nu stiu daca ati inteles

Răspuns Câştigător
| Ramos_Nicolas_1997 a răspuns:

Blogul presupun ca il faci blogspot deci gratuit, ca sa il promovezi iti trebuie trafic si la nume handmade4u, anda hm, andrada hand-made handmade-style

2 răspunsuri:
| RosuCosmin a răspuns:

The gold site handmade is here

| floweray a răspuns:

Eu personal as opta pentru andrada's handmade blog.

Daca il faci din pasiune, e o idee buna si va fi interesant. Cel mai important e sa il faci pentru asta pentru ca asa, atragi si cititorii. Ca sa-ti faci Blogul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!