| LikeCrazzy03 a întrebat:

Vreau să-mi schimb numele de Facebook, dar îmi spune că l-am schimbat de prea multe ori. Dar eu aş vrea să-mi pun un singur nume [adică doar prenumele, fără altceva], iar unde îmi dau ei la "Ajutor" mă lasă să spun doar două. Ştie cineva ce pot face? DAU FUNDĂ.

1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns:

Pai si acel "un singur nume " e un alt nume, si fiindca ti l-ai schimbat de maxim 5 ori nu mai ai cum sa ti-l schimbi, decat cu cele care le-ai mai folosit