| Dreacu a întrebat:

Vreau sa stiu asi eu cum dau funda.Care imi zice ai dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

In dreapta fiecarui rasp pe care-l primesti, este o funda incolora, care se coloreaza cand pui sageata pe ea.
Pui sageata pe funda, dai click, si gatawinking

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Uite-te in dreapta raspunsului meu, e un 1 intr-o funda, dai click pe ea si ai ales raspunsul castigator, adica ai dat funda.

| AndrewBa a răspuns:

In partea dreapta a raspunsului e o fundita transparenta
Baftăă!

| GumitzaDePepene a răspuns:

Cand iti raspunde cineva, langa el trebuie sa fie ca o funda gri
daca apesi pe ea si spui ca acel raspuns este castigator iar funda va deveni portocalie
ai grija, ai voie sa acorzi doar o funda per intrebare

| MadalinaAntonia a răspuns:

Pai vezi ca jos la comentariul meu de exemplu iti apar mai multe si apesi pe funda big grin