| catalin7878 a întrebat:

Vreau sa stiu cine crede in Blodi Meri sau in Scheri Meis spuneti-mi ce stit idespre ele

Răspuns Câştigător
| LucyDinamovista48 a răspuns:

Eu am auzit povesti de la prieteni de genu` k daca te duci in fata oglinzii la 12 noaptea cand esti singur acasa si zici de 12 ori Bloody Marry peste 2 saptamani[cred]iti va taia capul...Si mai e faza q Bloody Marry hai la joaca care e tot asa..doar k zici "Bloody Marry hai la joaca"happy>>.si desprea Skeri nu stiu nimicbig grin>

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred in bautura Bloddy Mary. E bun.

| catalin7878 explică (pentru suntserios):

Ce e asta!

| catalin7878 explică (pentru suntserios):

Ce e asta! bautura Blodi Meri

| SmokeyEye a răspuns (pentru suntserios):

laughing In Beer we trust!

| SmokeyEye a răspuns:

Bloody Mary (folclor), o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată.
Bloody Mary (cocktail), făcut cu vodcă și suc de roșii.
Scary "mais" - nu stiu nimic despre asta.
Stiu doar ca nu exista.

| catalin7878 explică (pentru SmokeyEye):

A mersi ca ai spus asta ca vreau sa fac asta!

| Lawsford a răspuns:

Bloody Mary-exista mai multe mituri despre aceasta fantasma. Se spune ca este o mireasa sau o fata ce a fost ingropata de vie de catre tatal ei. Aceasta apare in oglinda cand este invocata prin diferite incantatii: "Bloody Mary eu ti-am omorat copilul" sunt mai multe forme de adresare, trebuie sa le spui de 3, 13, 7 ori noaptea la ora 12.
Scary mais-imi pare rau nu am auzit in viata mea de ea, decat de jocul Scary mazehappy

| catalin7878 explică (pentru Lawsford):

Mersi sa stit ica a mfacut la 12 noaptea si mi-a aparut in spate o umbra si cu prieteni am incercat so invocam a fost misto primul semn s-a auzit usa de la boxa ca scartia si al doilea semn a mvazut 2 ochi in boxa