| marian232 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se download metin2 mondial si vreau si eu un connt care nu va trebuie va rogg i dau funda id mess marian.bossu12

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac si eu sa imi fac cont pe mondial si sa al tra an calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trebuie si parola ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2 mondial.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai du-te pe google si downloadeazal apoi dai la create count si joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe saitul astaHttp://fun.mondialmt2.com/index.php?p=inscription

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ati faci cont scrie la google mondialmt2 dai pe prima si ati apare ca un fluture si sunt multe randuri si dai pe prima si dai acolo incription asa scrie si scrii cum vrei sa scrii acolo pot isa scrii marian si dupa aia id-ul tau si dupa aia parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba iti dau eu unu
nu te teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati-mi site-ul de unde sa descarc mondial clinet nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal te pot ajuta si iti dau si un cont daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mariane e simplu sa-l descarci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul un doi l-ai facut descarcara ii ma greu va rog ceva explicatii din joc cum este jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cum fac cont de metin2 modial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde dau sal des

carc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici eu nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul chinora parola 123456789 si aree nivel 120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu am cont lvl 126 cine vrea un con lvl 103 sa-mi spuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nici eu nu stiu cum se downloandeaza

| SanziiAndry a răspuns:

Eu stiu ce se scrie la ID, si stiu cum sa faci ca sa mearga.

| SAmirbOSsss a răspuns:

Metin2 mondial download si alege caracter war
sa vezi ce super e

| k2oor a răspuns:

De ce mai intrebi de metinu asat de ****, daca tot vrei pvm rate 100-300 joaca gx si gata!

| RyKaRdO a răspuns:

Dacati dau saitul imi dai funa http://megaupload.com/? d=R38UKXCA

| Th3P1an1sT a răspuns:

Io am de 203 daca vr tl dau ca mai am de 306

| SasukeSa a răspuns:

Nu prea stiu si eu caut de zile intregi am dat baieti pe tot ce ati dat dar na mers

| raul4585 a răspuns:

Fa-ti cont. Apoi la messinger vei primi un mesaj despre activarea si dawnlodarea mt-inului.BAFTA MARIAN.Bafta tuturor care n-au stiut.

| boitzu a răspuns:

Nusr

| mirelusica123 a răspuns:

Habarnam

| doinidoini a răspuns:

Bai mariane am eu cont de 80 daca vrei

| doinidoini a răspuns:

Id meu daca vrei contul ala de 80 este doinidoni94@yahoo.com