| marian232 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se download metin2 mondial si vreau si eu un connt care nu va trebuie va rogg i dau funda id mess marian.bossu12

107 răspunsuri:
| doinidoini a răspuns:

Dati-mi si mie site de download metin2mondial plzz id meu mes este doinidoini94@yahoo.com ma gasiti toata ziua pe mes

| adidas112 a răspuns:

Nu stiu

| deokaman a răspuns:

Marian232 este un bou

| eu1nane a răspuns:

Sugi ****
marian

| robert50000000 a răspuns:

Nu stiu

| cipcipanu a răspuns:

Cum sa instales metin2 mondial?

| cipcipanu a răspuns:

Cum dowloading metin2 mondial

| KkCaRmEn a răspuns:

Cum descarc metinu2 mondial ca nu merge si in plus eu am cont de lv 126 cum spuneti-mi va rog!sad

| Robert_Max_1998 a răspuns:

Dati-mi un sait de unde pot daunlada metin2 mondial sau cube word

| andreixx a răspuns:

Ba frate ia-ti o viata uite aidiul ancas234 parola domineazalumea

| copiluaur a răspuns:

Eu am dat sa se descarce dar cred ca am gresit ca are decat 317, 1 mb atat are?

| Cristian_Alex_1991 a răspuns:

Nu stiu cum se face

| armandodb a răspuns:

laughing sti boule ca asta nici eu nu sti problema ii ca esti prost lollaughing

| bogdanel_1119 a răspuns:

E robot

| adrian77 a răspuns:

Cel mai bun servar este metin2gx.ro este pvp ce mai tarewinking

| cristinfs2011 a răspuns:

Nu stiu nici eu id meu daca sti tu cristinfs2011 te rog sa-mi trimiti daca sti

| Farcas_Adrian_1997 a răspuns:

We
baieti sall cine imi dai si mie un cont de metin mondial
luati idul de mess farcasdenis12