| marian232 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se download metin2 mondial si vreau si eu un connt care nu va trebuie va rogg i dau funda id mess marian.bossu12

109 răspunsuri:
| RyKaRdO a răspuns:

Dacati dau saitul imi dai funa http://megaupload.com/? d=R38UKXCA

| bogdanel_1119 a răspuns:

E robot

| SasukeSa a răspuns:

Nu prea stiu si eu caut de zile intregi am dat baieti pe tot ce ati dat dar na mers

| adrian77 a răspuns:

Cel mai bun servar este metin2gx.ro este pvp ce mai tarewinking

| robert50000000 a răspuns:

Nu stiu

| Google_4383 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba daca sti dc nu zici? Uite id meu de mess bv_luci

| cristinfs2011 a răspuns:

Nu stiu nici eu id meu daca sti tu cristinfs2011 te rog sa-mi trimiti daca sti

| deokaman a răspuns:

Marian232 este un bou

| raul4585 a răspuns:

Fa-ti cont. Apoi la messinger vei primi un mesaj despre activarea si dawnlodarea mt-inului.BAFTA MARIAN.Bafta tuturor care n-au stiut.

| cipcipanu a răspuns:

Cum sa instales metin2 mondial?

| cipcipanu a răspuns:

Cum dowloading metin2 mondial

| k2oor a răspuns:

De ce mai intrebi de metinu asat de ****, daca tot vrei pvm rate 100-300 joaca gx si gata!

| SAmirbOSsss a răspuns:

Metin2 mondial download si alege caracter war
sa vezi ce super e

| IAdeAICI a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai zi-mi si mie plzz

| Farcas_Adrian_1997 a răspuns:

We
baieti sall cine imi dai si mie un cont de metin mondial
luati idul de mess farcasdenis12

| Cristian_Alex_1991 a răspuns:

Nu stiu cum se face

| KkCaRmEn a răspuns:

Cum descarc metinu2 mondial ca nu merge si in plus eu am cont de lv 126 cum spuneti-mi va rog!sad

| Robert_Max_1998 a răspuns:

Dati-mi un sait de unde pot daunlada metin2 mondial sau cube word