| Narnia a întrebat:

Vreau sa stiu daca parola si codul de la revista hannah montana v-a mers pe jurnalul in romana? Mi-e nu mi-a mers decat pe cel in engleza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a mers. Medy

2 răspunsuri:
| betti a răspuns:

Mie mi-a mers si imi merge! Daca mai dau pe acolo, imi merge parola si imi merge si codul! Doar o data sau de doua ori nu a vrut parola, ca cica nu e asta parola, dar in rest nu am avut probleme si se deschidea!

| ralll a răspuns:

Godlaughingrolling on the floor. pe altceva nu gaseai sa dai banii?laughing))