| sweetkiss4u4ever a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot pune o alarma sau ceva (la facebook sau mess) cand intra cineva anume nu oricine.as vrea sa stiu mai ales la facebook daca se poate.pentru cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Pentru facebook nu stiu daca exista, dar exista pentru messenger.Gasesti la site-urile alea "vezi cine e pe invisible", au si o optiune "urmareste... nu stiu cum".Dar costa, iar plata se face prin tranzactie telefonica, adica transferi euro.
Sper ca am putut sa te ajut.