| lampard64 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot pune scrisul peste o imaagine, sa am o imagine pe fundal si sa scriu peste ea, daca da, >cum:?

5 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Merge si cu paint.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Utilizând HTML, apoi SnagIt pentru a transforma în imagine. Trimite-mi mesaj privat şi îţi voi explica.

Îţi place acest exemplu?
http://picasaweb.google.com/nccmn67/Wikipedia#5470088681711660178

Dacă nu ai timp nici de explicaţii, trimite-mi textul şi imaginea (sau sugestie pentru ea) şi te voi ajuta.

| matt25 a răspuns:

Paint

| justme_6565 a răspuns:

Cu Photoshop(dang dang). Uita-te pe niste tutoriale...marog este destul de usorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In html te referi? daca da, asta caut si eu... daca nu sunt programe de editat imagini