| Gaby_8559 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se face trucul de iluzionism cu moneda care intra intr-o sticla? Un link ceva. Cel mai bun raspuns primeste funda + vot happy

3 răspunsuri:
| CodrutSpintecatorul a răspuns:

Iei o moneda de-aia de 5 sau 10 bani si o bagi prin gura sticlei, nu-i asa de greu.

Sau poti sa rulezi bancnote si sa le bagi. Dar sincer acum, n-ai bani de o pusculita?

| mafiotu00 a răspuns:

Tai putin sticla si pui acolo o bucata falsa care se lipeste asta e trucul

| vlad838 a răspuns:

Destepti mai sunteti ma...
Se refera la trucul ala in care iei o moneda, o lovesti de fundul sticlei(de obicei) si ea intra in sticla.Nu tai nicio bucata si o lipesti...asta n-are niciun sens.