| bxxt a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. dar va rog nu radeti de minebatting eyelashes. Stiti cumva meditatori la matematica/fizica in pitesti.preferabil in trivale? happy
Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Salut!
Si eu sunt din Pitesti si caut ca si tine meditatori la mate si fizica. Nu cred ca ii vei gasi aici. Cauti pentru bac, nu? happy

2 răspunsuri:
| bxxt explică:

happy...nu,nu pentru bac. Eu am mai facut meditatii dar cu o doamna din exercitiu...si eu am nevoie de meditator in cartier. Daca vrei iti pot da nr. dansei!

| Pufuleti a răspuns:

Eu pentru bac aveam nevoie. Chiar nu stiu pe nimeni care sa mediteze in trivale. Poate doar la informatica si tie nu iti trebuie.
Cauta in ziar, e o rubrica speciala acolo.

Multam pentru funda!