| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad gsp tv si nu pot sa-l vad. Imi apare "Don't send" si am instalat sopcastul.Inainte imi mergea acum nu mai merge. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Uite i-a idul meu si iti dau un program pe care-l instalezi si nu iti trebuie sopcast si dastea,idul meu -> 'tpuist' fara ghilimele.

| waXonwaXoff a răspuns:

Uite i-a idul meu si iti dau un program pe care-l instalezi si nu iti trebuie sopcast si din astea, idul meu -> 'tpuist' fara ghilimele.

| elyos a răspuns:

Sigur ai instalat toate Addon-urile?

Daca nu, reinstaleazal browserul, sau poate nu merge pe un anumit browser si acela sa fie cel care-l folosesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci... http://www.cool-tvlive.net/
free si moca...:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sopcastul