| justinaioana99 a întrebat:

Vreau si eu cateva site-uri de editat poze cine are? As vrea unul mai ales. Ce va unde as putea sa machez persoanele din poze aveam unul dar l-am pirdut imi putei spune altul? Va rog mult! Daca ma ajutati va dau si eu raspunsuri la intrebarile voastre ok? mersi oricum

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

TAAZ.COM
photofunia.com

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Stiu eu un site : www.piknic.com nu stiu daca poti sa machiezi persoanele din poza dar poti sa modifici poze cu el... :D fundita? :P

| Anileda a răspuns:

Photoshop, taaz

| deny a răspuns:

Photoshop

| AndreeaG a răspuns:

Iti recomand Taaz sau Salon Virtual...Eu cu astea editez de cele mai multe ori. Pup:*

| AndreeaG a răspuns:

Taaz si Salon Virtual mi se par cele mai reusite, dar pentru ambele iti trebuie cont. Editare placuta!:*