| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu ce are justin pe el :D http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/100309/justin_bi eber_240.jpg de unde?:D

5 răspunsuri:
| inger-ranit a răspuns:

Haine ...de la magazin rolling on the floor

| ICanLoveYou a răspuns:

De la magazinuri si malluri gasesti oriunde

| anuska a răspuns:

Pai are o vesta albastra, jeans negrii, un tricou negru, un ceas si un lant urat.cu ce se inbraca de obicei un prostlaughing))))))))rolling on the floor

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

De la disegnerul lui. daca poti luat legatura cu el. cea ce nu prea cred.si foarte usor de la magazine.happy

| Ea12345 a răspuns:

@antonia98, pluralul de la magazin e magazine, nu magazinuribig grin
Cat despre haine, mi se par f normale.Mai ales vesta aceea mov, o vad zilnic.happy