| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cont pe ladypopular. sa fie nivel bun, bani. thinking dauu funditahappy vreau msj cu user si pass happy tnx

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Numa andreeaangel99 parola andreeaangel99 si zi si tu va rog

5 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Uite poate te ajuta asta www.konturi.ro scrie siteul de jocuri de pe care veri sa ei contul si gata sper ca te-am ajutat

| valentina_4675 a răspuns:

Lema_lema si parola ingeras e la lvl 9

| stelutzamaria a răspuns:

Pai uite daca ai un cont de lvl mai mare (lvl 16, 17, 18, daca se poate si mai mare) eu iti dau unul de lvl 15 care are vreo 438 de diamante inca nu are 100 de zile si m-am plictisit de el asa ca til dau daca mil dai pala de lvl mare cum ti-am spus

| SophiaMaia2001 a răspuns:

As vrea si eu dau funda

| SophiaMaia2001 a răspuns:

Vreau si eu! Dau funda