| Crys_1629 a întrebat:

Vreau si eu in hobby pe care pot sa-l practic in timpu liber ceva interesant si incitant ma simt asa invechit daca n-am un hobby ziceti-mi unu dar sa nu fie unu pe care sal practice un cersetor da in acelasi timp sa nu coste ca strang bani pentru chitara =)

Răspuns Câştigător
| TheMaze a răspuns:

Ai putea sa practici parkour sau niste sporturi care iti palc tie ff mult

2 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Sau daca vrei un hobby care nu necesita sport, ci doar ceva care sa fie interesant. poti incerca sa compui muzica pe pc, eu cel putin asta am inceput sa fac in timpul meu liber si mi se pare f interesant happy plus ca nu costa nimic tongue

| IngerasDeCiocolata_9487 a răspuns:

POi ai putea sa practici rugby happy sau ar fi interesant daca ai putea face un curs de tobe. daca iti plk sa canti la instumente...[adica nu trebuie neaparat sa le cumperi tobee.si un curs nu costa f.mult] Depinde ce iti place tie sa faci happy! Funda?