| andaaa a întrebat:

Vreau si eu iste status pls :*

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu nu mai te provoc, tu nu mai taci deloc. O iau din loc şi nu doar ca să am de unde să mă întorc!

● La ora asta oamenii normali croşetează! rolling on the floor.

La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' să-ţi pară defect! Sunt doar emoţii….

● Eu când mă întind, mă întind. Când le-aprind, le-aprind. Şi se mai sting. Tot le-aprind până nu mă mai prind! Te iubesc ca pe o mamă Glonţ! laughing

Poate ca totul va fi iar cum a fost :XNu are niciun rost sa facem lucrurile-ntre noi sa mearga si mai prostwinking

Sentimentele mele nu ai cum sa mi le ieino talking Stii bine ca te vreau si eu stiu bine ca ma vrei smug

De ce vrei sa ne prefacem ca nu ne iubim?
Hai revino n'are rost ca sa ne despartïm :X

Eu sunt singura lui pasiune, restul sunt doar placeri de momentwinking

Poate ca este cu tine, dar el se gandeste la mine. El se uita la tine, ma vede pe mine.

Ti-a spus ca numai poate, nu o lasa sa plece. stii ca e singura care te intelege. iubeste`o fa`o sa uite ca ai fost rece!

Sa nu ma intrebi de ce- nu voi sti probabil sa iti raspund.Sa nu ma ierti si sa nu ma strigi!

Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una nu va fi c am fost si sunt eu pentru el

Ea te iubeste. Ea stie sa te asculte. Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe. Dar daca nu stii sa pretuiesti, e pacat.Ca ea e genu d fata care poate sa-ti dea tot ce ai visat

Se spune că un bărbat adevărat este acela care are multe femei. Dar cât de bărbat trebuie să fii ca să îi fi fidel unei singure femei?

"Acum, ecoul tau iti spune asa: "Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti`e dor de ea

Daca pentru moment ai crezut ca o poti distruge. Uiteo dupa putin timp zambeste...si e chiar dulce

Zambetul ei de copil nu se razbuna. te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana

cand o s`o pierzi o sa vezi ca tie greu fara Ea chiar daca acum nu crezi o sa vezi ca aerele tale de golan vor disparea odata cu ea.

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Nu ma supar daca te vad cu vreuna vreodata. Ce naiba. Doar eu sunt cea mai importanta!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! [ ]

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui.Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu…cea mai importanta fata![ ]

Niciodata plina de mine…Intotdeauna satula de tine!

Tu ca mine nu gasesti...Eu ca tine nu mai caut!

Parfumul tau pe bluza mea.Si stilul meu in mintea ta.Vei cauta privirea mea.In fiecare EA!

M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea:X

Am invatat sa respect, ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami. Stii ca tu ai ales, eu am drumul meu acum. Al tau e-n celalalt sens.

Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva…

Imi zici ca e golan, da stiu bine. Dar golanu` asta ma iubeste pe mine.

Stiu ca sunt diferita in felul meu.Si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc. Chiar daca unora le displac.

O sa am mereu acel ceva ce ti-l doresti tu si nu il mai are altcineva.

tOtSi ma aDmiRa.love struck.` ptR. ca sunt cOpiL.batting eyelashes" sh` am o Lume de vis." iaR simpla mea atinGeRe=p~.` ii dUce`n paRadiS.batting eyelashes"`
Ma tot incerca, m` ataca sh ap0i s` ascundea, e scandal0s. M` vorbesc toti d` parca` ma cunosc, fara s` stie cine sunt sau macar cine am fost
Esti zambetul meu dintr-o noapte neagra, cand dupa un apus lumina-i dusa toata, tu reusesti sa faci totul fara trucuri chiar daca-s eu cea care-ti da putine lucruri…

2 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

¦? Chiar dacã e micã
Nu te juca cu ea
Pt cã mereu a stiut si stie ce vrea
Nu suportã nicio indiscretie
Asta micã e o bestie?¦

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

Copilu` din mine se tine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

Sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusi ^DIFERITA^

Tine minte de unde ai plecat. Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna" Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente! O sa rad, O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu, nu uiTa. Vei ramane Special iN viata mea:*•o°

Plec... dar o sa ma intorc[ candva ] Plang... o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa, dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine, dar o sa`mi fie [candva]

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit. •

Ai avut vreodata in viata ta o fata pe care s-o visezi si noaptea? sa nu-ti imaginezi viata fara ea, sa te doara-n 14 de alta? •

Si invata sa scrii corecthee hee
Sau corecteaza intrebarea; p
Bye;]