| Bogdantatiana1401 a întrebat:

Vreau si eu la barn buddy caine pisicuta si iepuras de aia mici...si daca se poate ziceti-mi si mie cum se fura de la vecin atunci cand javra are mancare sau cate-va secrete cu care pot trece lvl mai repede orce... dau funda obligatoriu

7 răspunsuri:
| xAnita a răspuns:

Caine poti sa-ti iei pe 1000 coinshappy
Deshi nu cred ca e micutlaughing cum vrei tuhappy
Pisicutza si iepurashthinking iti trebuie creditsthinking
Inainte se putea fura cu caine apasand pe TAB pana ajungeai la scrisul "Friends`Farms" iar acolo puteai ascunde cainele. Acum nu se mai poatehappy.
Saw cel putin nu stiu eulaughing.
Treci nivelul mai repede daca cumperi floribatting eyelashes. Deoarece desi au doar o recolta au mai multe unitatzihappy... Eu asa am crescutwinking...
Am level 95:*.
Nu e foarte mare dar intr-o luna eu zic ca e bine:*
Sper ca tziam fost de ajutorlove struck! O zi buna:d!

| Herr a răspuns:

Draga mea, iepuras este numai pe Facebook.Prietenii ti-l pot trimite, la fel si pomi si alte chestii. Dar, daca ai facut rost de un iepuras, sa nu dai click pe el, pentru ca va disparea si o sa iti dea 10 exp si 10 coins. Daca esti dornica sa ai un prieten nou pe Facebook, Ciufu-Stoica Alexandru (level 133)
Level mai repede cu flori de 29, eu asa fac.happy

| Floarerosie a răspuns:

Deci...de caine si pisicitza stiu dar de iepuras nu.am sa iti explic cat mai bine pentru a intelege.stii cand intri in partea stanga a ecranului iti va aparea o fata de pisicuta sau catel si apesi acolo si apoi prietenii tai intra pe profilul tau si dau mai mult sau ajuta prietenul si cand 10 prietenii au apasat acolo iti apare pisicuta sau catelul si apoi faci pentru celalalt dar de iepuras inca nu stiu nu l-am vazut.sa trecem mai departe cand cainele are mancare acum nu mai poti fura dar cand era cealalta versiune apasai pe tab si apoi ii ascundeai cainele si apoi furai si ca sa treci la at nivel repede trebuie sa iti iei multe animale. sper ca te-am ajutat si nu strica o funditabig grin

| Bogdantatiana1401 explică:

Am vazut eu la niste prieteni ca au si iespuras pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge nimica, caine pisicute se obtin la un nivel mai mare de 50 sau 100, daca javra nu are mancare atuncia poti sa furi da in rest nu mai merge nimica
Bafta

| pufoshenia_3590 a răspuns:

Caine si pisica se pot lua p gratis...dar iepuras nu stiu nimic si nu cred ca exista daca ai vazut la fermele prietenilor iepure mik poate si leor cumparat