| ramona11ramona a întrebat:

Vreau si eu modele de marcisoare confectionate manual
vreau video

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Pai,nu am niste video pentru tine, dar poti face martisoare manual chiar si cu imaginatia ta.De exemplu:O floare facuta din ascutitori de creion si lipita pe o panza de genul ietaminei,poti face un martisor din margele, din obiecte din natura spre exemplu:pietricele etc., poti decupa plasticuri in forma de litere de marimea unui martisor pe care o sa lipesti diferite paiete sau poti sa le colorezi cu ceva.Sunt multe modele pe care le poti confectiona chiar tu. Daca sfaturile mele nu te-au ajutat poate te va ajuta daca scrii pe Google:Modele de martisoare facute manual. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca sa faci martisoare origami! Gasesti pe net. Funda?