| Diana0987 a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru hi5...happy[mersi][funda].kiss

Răspuns Câştigător
| MicutsulPisikuts23 a răspuns:

εїз кιттч εїз

sau daca nu iti place atunci iti dau un site :D

http://www.pasionat.info/simboluri-pentru-mess-si-hi5/

fundita?

8 răspunsuri:
| Diana0987 explică:

Care sa nu contina numele meuhappynume de hi5

| dsadasdsada a răspuns:

Il vrei pe al meu? =))) Ti'l dau in private iti dau altul creat tot de mine e cam Tru dar cred ca merge •моιιч∂иие• sau ͡๏̯͡๏﴿ ♀☺UzY♥♥♥♥☻♀☺ xD sau ti'l creezi singura pe acest site : http://www.messletters.nl/? page=symbols

| fryekid a răspuns:

Delta_kitty888

| recrutul a răspuns:

Nufar alb [ negru, rosu...]

Răspuns utilizator avertizat
| MissDeea a răspuns:

●▼Kittyshor▲●

| JustAle a răspuns:

Ca nume pentru hi5 ai putea sa iti pui o porecla de a ta sau un diminutiv de la numele tau. sau poti sa pui ceva gen: "Kitty Blue" [ce culoare iti place, bautura racoritoare, etc.]. Am vazut nume lungi si ciudate si poti sa incerci si u daca vrei.Am mai vazut si nume cam asa: KiddaSpuneSaIesiDePeProfil sau IoanaIubesteFanta.In rest nu prea am idei dar sper ca am fost de ajutor.Sunt mai noua pe aici si incerc sa ma adaptez laughing :*

| sariinaer a răspuns:

Kkkrules haha