| eliza a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri pentru fete mai mici cu papusa virtuala, haine chesti dar puteti spune ca sunt cam mica pentru genul asta de siteuri dar asta este am 12 ani! puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mai poți încerca și ejocuri.ro pe lângă celelalte adrese oferite cu generozitate de membrii TPU.
Distracție plăcută.
pa, pa.

57 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Http://www.stardoll.com/es/
am si eu site acolo, e super, incearcal! til recomand
pa'pa

| gabitza05 a răspuns:

Hmm..incearca afunpark...acolo erau multe jocuri cu fete ce trebuie imbracate.bye

| Parintele a răspuns:

Alte fete de pe acest site la varsta ta se ard cu vibratorul...si tu cauti papusihee hee (sper sa nu deranjeze gluma asta)

| Paula a răspuns:

Las ca eu la 12 ani ma uitam dupa baieti, si acum zic ca mai bine ma uitam dupa papusi day dreaming.

| Little Kid a răspuns:

Incearca si www.zwinky.com ...am si eu cont si poate ne intalnim acolo;))

| misschocolate a răspuns:

Eu ma joc pe SecondLife

day dreaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.dressupgames.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe y8, este un site cu tot felul de jocuri si sunt sigura ca o sa gasesti ce cautai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.y8.com/games/girls/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ma-bimbo.com! acest site e cool! dar nu-i de bebei ca trebuie sa-i pui silicoane, sa-i casesti prieten si multe altele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri barbie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi mai multe aici:
jocuri cu barbie pentru fetite
un joc barbie gratis zilnic
jocuri barbie cu imbracaminte
jocuri cu barbie noi si gratis
jocuri barbie dressup noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.roiworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.games2girls.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyyy buna eu zic ca cele mai nice sunt bimbo si roiworld big grin sper sa iti placa:big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejocuri fete; ourworld; second life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.allgirlarcade.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.allgirlarcade.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.jocuript fetemici.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi intra pe stardoll.com e ss fain saitu am si eu cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da www.meez.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe ejocurifete.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit un sit pe mydivadoll.com e super tare crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gamesgames.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca winxclub.com si murclub.ru, iii.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.roiworld.com este interesant dar si destul de copmlikat! nu tine de varsta ci de talent! este destul de greu la unele chestii! sunt fete pe acel site si de 15-16 ani poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.roiworld.com este interesant dar si destul de copmlikat!nu tine de varsta ci de talent!este destul de greu la unele chestii!sunt fete pe acel site si de 15-16 ani poate!