| eliza a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri pentru fete mai mici cu papusa virtuala, haine chesti dar puteti spune ca sunt cam mica pentru genul asta de siteuri dar asta este am 12 ani! puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mai poți încerca și ejocuri.ro pe lângă celelalte adrese oferite cu generozitate de membrii TPU.
Distracție plăcută.
pa, pa.

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti chiar mare. eu am 13 ani si ma joc la chestii de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ejocurifete.ro. E exact ce cauti. Sau wwwbarbiegirls.com, sau www.mybimbo.com, sau chiar si www.cartoondollemporium.com. Incearcale;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo este siteul pe care il cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.missbimbo.com e super site. sigur o sa iti placa. e aproape la fel ca ma-bimbo doar ca e in engleza. are si alte haine.alte coafuri si papusa arata altfel :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.com

| vanesa25 a răspuns:

Da desigur pot sati recomand sitiul www.1001guru.ru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.my bimbo.com sau www. miss bimbo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ourworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc girlsenses. daca iti faci un cont viziteaza contul meu :tornadaraluca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe:www.ejocurifete.ro
Incearca pe:www.ubiworld.com
Incearca pe:www.stardoll.com

| juliutza a răspuns:

Www.ladypopular.com daca imi raspunzi si u la o intrebare ce siteuri harry potter stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine te duci la aceste site-uri: www.ubiworld.com, www.woozworld.com ( iti poti crea 4 fete sau baieti la un cont), www.disney.com la zane sau la piratii din caraibe, dar drept sa iti spun imi plac mai mult piratii, aaaa si www.metin2.ro e sssuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Intra pe www.ejocurifete.ro logeaza-te, si cumpara-i de toate! Dar trebuie sa te joci pentru bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Intra pe www.ejocurifete.ro logeaza-te, si cumpara-i de toate! Dar trebuie sa te joci pentru bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca divachix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga eliza de ce te intereseaza papusa virtuala si alte haine poate esti o fetita rea mama ta si tatal tau nu te supraveghiaza sa nu faci prostioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stardoll, Pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cateva:http://www.stardoll.com/......opular.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate puteţi găsi aici multe lucruri interesante
http://www.minigames24.com/ro
http://www.freeonlinegames888.com/ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site lady popular. incearca acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooz World

| sara_5276 a răspuns:

Da am te ajut draga eliza bagat calculatorul pe cap ca toti sunteti hipnotizati cu chiestile astia

| Yulya01 a răspuns:

Intra pe www.dolidoli.com