| aaaaaaa1 a întrebat:

Vreau si eu niste status pentru iubit ca imi pare rau ca m-am certat cu el plzz

2 răspunsuri:
| littlefirefy a răspuns:

Era odata o fata oarba. si s-a izolat de toti si toate, nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea...La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati. a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb. -"Nu ma pot casatori cu un orb". a spus fata si s-a intors sa plece, Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog".

| littlefirefy a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu big grin... FUNDAbatting eyelashes?