| DependentaDeVise a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta...sau pentru fete de gascapuppy dog eyes Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Şi totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Tare mult mi-aş dori ca tu să-mi furi ceva, de exemplu un sărut, jur că nu m-aş supăra, şi nici nu te-aş certa.

Ştii, nu poţi să vii la mine azi să îmi spui că mă urăşti şi mâine să îmi zici :"Te iubesc.

Daca ieri cea mai mare dorinta a mea era sa ne impacam, azi e sa te dau dracului si sa te uit!

Ce crezi ma k ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu`mi pasa de ea! Ca oricum stiu ca sunt la inima ta! Asa k lasa vrajeala! Te pupa amica ta, Sa vada curva ta k tot eu sunt sefa.

Fac ce vreau, când vreau... când vreau, ce vreau...si ştiu ca nu-ti convine!smug

Nu sunt roata de rezervă şi nici cârpa ta de praf. M-ai înşelat? ADIO, de prea multe ori te-am iertat!batting eyelashes

Poate cândva îţi vei aminti de ea, de " aia mică " a ta. happy

Atunci când mă dor gesturile tale, eu te fac să te doară atitudinea mea.

Fundabig grin?

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Sunt indiferenta/Sunt fata de gasca.

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| BreeTPU a răspuns:

Uite si aici cateva statusuri de indiferenta noi - http://www.kissid.ro/statusuri/indiferenta.php

| KameliaFrumusika a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa.
ஜ♥ Voi invatsa sa traiesc fara tine ♥ Si o sa ma gandesc de acum mai mult la mine ♥ Tu apartsii acum de timpul trecut ♥ Vreau sa te uit. ♥ ™ ღஜ

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Si Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!: Funda?

| Aicha28 a răspuns:

Fa-o geloasa, rupe-i inima, fa-o sa planga, inseal-o, dar cand ai s-o vezi cu altul de mana SA TACI!