| Claudia852963 a întrebat:

Vreau si eu photoshop :d.Cine ma ajuta? fundita happy

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uita-te ce descarci sa nu fie versiune trial si dupa 30 de zile nu mai merge! Vad pe aici linkuri pentru trial!

Răspuns utilizator avertizat
| Baton a răspuns:

Inainte sa il descarci uite-te la cerintele minime ale versiunii respective. specifca te rog ce pc ai sau de cand e. e mai usor pentru noi sa iti dam link la un photoshop care sa si functioneze happy

| anaana2323242 a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/adobe-photoshop-59748.html si daca cere key iata aici EWW470R1001999-030-259 PWW600R7105467-948 unu din cele 2 :D daca merge :d funda? pls:D

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Add id tpupentruvoi@yahoo.com
si te ajut

| AndrahAntipathy a răspuns:

Uite link pentru download...http://en.softonic.com/s/photoshop