| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Vreau si eu status NOI care sa exprime plictisealaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacrying

fara mistoooouri

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Da.Chiar ai probleme tehnice...

| tpuareproblemetehnice explică (pentru Rockart):

Cred ca tu ai niste probleme...probabil esti bolnav La CAP...ce e inneregula cu intrebarea asta?
ce tu nu ai auzit nicioadata cuvantul STATUS sau MESSENGER? atat de mediocru esti?

| Rockart a răspuns (pentru tpuareproblemetehnice):

1.Sunt fată! 2. Da, am văzut întrebări ca astea, toată lumea a văzut de aceea nu prea sunt agreate pe aici. Nu fă pe inteligenta.Asta nu e site de statusuri penibile.

| Rockart a răspuns (pentru tpuareproblemetehnice):

Asta în caz că nu ştiai FATAAA!