| MariusSB a întrebat:

Vreau si eu un loc din Romania in care merita sa te duci!

Vreau impresiile voastre despre un anumit loc...

Deci. unde m-as putea duce?

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

In tot Brasovul merita sa te duci, merg acolo in fiecare vacanta. Ai multe de vazut : Castelul Bran, Peles, Tampa, Sfinxul, Poiana Brasov, Transfagarasan. E grozav sunt locuri inedite din Romania.

4 răspunsuri:
| MauriceCorelli a răspuns:

Ia incearca tu toata zona din Hunedoara, cu absolut tot ce are. E destul de interesanta. O sa te simti capetenie daca! laughing

Acolo mi se pare cel mai bun loc sa te invarti, daca vrei sa fii turist. S-o iei pe jos de la Hateg, doar cu un rucsac mai marisor in spate si s-o arzi o saptamana in salbaticie e maxim.

| VannyFeiereisz a răspuns:

Sincer mie imi place foarte mult Sibiul, cred ca e singurul oras in care as sta cu foarte mare placere.

| Denis_1041 a răspuns:

Mamaia big grin