| AlleSss a întrebat:

Vreau statusri gen asta:Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x
Va rog! Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Symooo93 a răspuns:

Atunci când vei vrea să mă încânţi cu vorbe frumoase, să-ţi aduci aminte că eu nu mai cred în poveşti :*.

Te-ai intrebat vreodată câte ai putea să pierzi... Dacă mă dai la o parte şi nu ai să mă mai vezi?
Mă vrei înapoi? Eu nu, îţi spun doar atât. Nu miza pe faptul că odată m-ai făcut să plâng. Am mai crescut :*!

Stiu... Te uiti la mine ca si cum as fii o zeita... Dar imi pare rau incearca cu alta domnita!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Mai am si o pagina pe facebook. http://www.facebook.com/Symo.Love
unde postez si statusuri. daca vrei poti intra si daca iti este de folos poate dai si un like>:D

2 răspunsuri:
| 23naw a răspuns:

Daca iubesti pe cineva cu adevarat,
Atunci singurul lucru pe care ti-l poti dori
Pentru ea este sa fie fericita……
Chiar daca nu este cu tine.

| Symooo93 a răspuns:

Am datbatting eyelashes