| cr4zymutu a întrebat:

Vreau strict parerea voastra! Mie mi se pare mega haios! http://amuzament-saptamanal.blogspot.com/2010/07/dj-tata ie.html

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

@biancahappy
daca nu este amuzant pentru tine crezi ca nu trebuie sa fie si pentru altii?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nici mie nu mi se pare haios straight face

| Baiaaanca a răspuns:

Ha, ha halaughing ce amuzant e cand citesti raspunsurile altora care se prefac ca rad numai ca sa primeasca funditalaughing

| Derye a răspuns:

Nu e chiar asa funny.

| Alecsanndraa a răspuns:

Ahahahaa rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
eram sad... da filmuletu asta m-a facut sa rad in hohote rolling on the floor
o sa ii zboare mainile!
rolling on the floorahaha

| Alecsanndraa a răspuns:

Tnx pentru funfita
dar acum o sa iti sara in cap bianca tongue
glumesc!

| Rox_3754 a răspuns:

Uuu.super omu'. Câtă viaţă şi energie are laughing. bravo!

| SmileToTheRainbow a răspuns:

Funny tongueP LOl deci am ras de numa numa...saracul.dar s-a distrat

| DeniseDays a răspuns:

Pentru mai multe fze de genu, cauta pe youtube contul lui Ray William Johnson. Are multe viduri in care comenteaza reclame amuzante sau faze cam ca astea.