| KidDuletzu a întrebat:

Vreo metodă sa fac bani? dar nu - cumpara si vinde... - ceva. vreun angajament cu parintii, ceva ceva. plzz. I need 300lei, plzz help me happy fundă big grin

3 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Pai uite de ex. Speli masina, ceri 10 lei. Stergi si tu praful, ceri 5 lei. Mergi la cumparaturi, iti ajuti parintii... si ceri bani! Vezi tu pretul!winking

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai sa le speli masina, sa faci curat in casa, sa strangi masa, sa tunzi gazonul... din astea... si le ceri plata.

| calutuuuu a răspuns:

Habar nu am... Fa si tu limonada si vinde-o cu 11 leu un paharel mic si cu 3 lei unul mare. Sticla vinde-o cu 5 lei si mai vezi si tu ce faxcilaughing BAFTA!