| ghineanamaria a întrebat:

Vreti sa ajutati si voi pe cineva? Ajutati niste copii saraci dand un vot aici >>> http://www.impreunapentrufiecare.ro/......ojdeni/107 Multumesc tuturor celor care dau un vot(dupa ce ati deschis linkul dati pe votati)

5 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Felicitari Ana-Maria! Sunt sigura ca multi oameni cu inima mare ca a ta vor vota pentru acesti sarmani copii.Macar atat putem face si noi pentru ei. Un simplu click ii ajuta foarte mult!

Mky:]

| βÚβÚ a răspuns:

273 de voturi! happy

| Jacob27 a răspuns:

Mult noroc la strans voturi

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Al 283-lea. Felicitari si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai pot vota big grin
SucceS!