| elena a întrebat:

Vreti sa vedeti si sa auziti ce super? Yuo tube: "Maksim - Hungarian Rapsody nr.2(List)...incearca...nu vei regreta...

Răspuns Câştigător
| Daniel TM a răspuns:

E super fain. Daca mai ai cumva muzica de genul te rog sa-mi trimiti linkuri pe adresa de email corneadaniel2009@yahoo.com. Mersi

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Piesa este una din preferatele mele... Interpretarea este deosebita. Multumesc de informatie

| Krina a răspuns:

Il stiu. L-am vazut mai demult.
E super happy
Are o interpretare deosebita.Nu am auzit pe nimeni care sa interpreteze atat de bine sincopele din piesa asta.
De tehnica nici nu mai zic!
Superb!