| melodie a întrebat:

Vreu sa ma apuc sa fac o chestie in care chiar sa ma implic da nu dans sau muzica ca aste sunt cele mai comune si eu vreau sa am un talent special si diferit de talentele celorlalti. Astept raspunsurile voastre si va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Avand in vedere ca nu iti doresti ceva comun, ai putea incerca ceva legat de istorie, sau un sport nepracticat de foarte multa lume, cum ar fi scrima, sau HEMA (Historical European Martial Arts). Alte variante ar fi cele legate de voluntariat, exista organizatii cu ajutorul carora poti inclusiv calatori.

| 3amthinking a răspuns:

Eu iti recomand teatrul, intra intr-o trupa de teatru sau un curs. Este un lucru foarte interesant si distractiv. Sau poti opta pentru voluntariat, chiar daca nu ai nevoie de talent sau ceva, este o activitate placuta in care ajuti oamenii si te imprietenesti cu alti oameni si cu ceilalti voluntari. Sau poti alege un sport interesant: squash, volley sau altceva.

| melodie explică:

Am vrut sa spun ca vreo o activitate artistica.