| FlorinaRuby a întrebat:

Wassup lUme! am si eu nevoie de niste statuSuri l0ve...trecut (gen.imi aduc aminte cat de mUlt ma iubea

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ sunt mai multe.Cauta printre ele:). Fundita?:o3

2 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

"Și-acum că lumea s-a împărțit stupid la doi..."
"I knew I loved you from the start" - "Știam că te-am iubit de la început"
"Do you remember me like I remember you?"-"Îți amintești de mine așa cum îmi amintesc eu de tine?"
"Dont speak, dont tell me cause it hurts..."-"Nu vorbi, nu-mi mai spune pentru că mă doare."
"Loved you yesterday, love you still, always have, always will!"-"-"Te-am iubit ieri, te iubesc azi, te-am iubit mereu, o voi face mereu!"
"If you would only now how much I care"-"Dacă ai ști măcar cât de mult îmi pasă"
"No mather wherever you are, there is no place on this Earth that is too far"-"Nu contează unde ești, nu e loc pe pământul acesta care să fie prea departe"
"And the magic is lost again"-"Și magia dispare iar."
"In the end it doesnt even matter"-"Într-un final nici măcar nu mai contează"
Sper că-ți plac.

| FlorinaRuby explică:

Scuze nu am apucat sa termin:::Era. imi aduc aminte cat de mult ma iubea, cand spunea:frateee! nu pot traii fara ea, dar pot fi si la alte timpuri nu ineaparat trecut!