| Pitic a întrebat:

angry nu mai suport pc asta x( nu merge sa vad nici un videoclip x( merge sa ascult muzia pe trilulilu x(
ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Pitic explică:

Da e instalat flash media player si nu nu ma deranjeaza trilulilu
numai ca nu pot decat sa ascult muzica dacavreau sa vad un video nu pot

| Lovely_6403 a răspuns:

Pai cand umblai pe site-uri numai cu virusi nu mai ziceai nimic atunci...

| FluGg a răspuns:

Te deranjeaza cumva trilulilu?:@

| AlexandruAnst a răspuns:

Pai ai instalat flash media player?

| HDdanutHD a răspuns:

Pai cred ca problema este de la placa video...sau nu e instalat driveru bine parerea mea e sa consultii un prieten care se pricepe big grin primesc funda?big grin te rog