| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

XOXO!

Stiu ca a mai fost pusa intrebarea asta o data, dar nu au foes prea multe raspunsuri si sper sa imi raspundeti mie.

Cred ca stiti emisiunea BRAINIAC, nu? La mijlocul emisiunii era ceva numit,, Ce poate face corpul lui Tickle". Ce,, trucuri" (ca nu stiu cum sa le numesc) mai stiti in genu' ala?

Bye!

1 răspuns:
| jump a răspuns:

laughing))...stiu un truc interesant... daca nu spui "xoxo" sau "moah, moah". poti ramane cu o imagine mai buna decat cea pe care o ai acumhappy. zi fumoasa