| mastersinky a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce credeti ca ar trebui sa imi iau de CRACIUN, telefon nou sau skatebord de scheme + graffiti... imi este foarte greu sa aleg crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as lua telefon nou, dar daca as avea deja un telefon care imi place, atunci as alege skatebord + graffiti.

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Telefon, macar il poti folosi si cand afara e zapada. big grin

Shin
| Shin a răspuns:

Daca zici telefon nou, insemna ca ai deja telefon. Daca telefonul nou este ca o optiune si nu este imperativ, inseamna ca nu este nimic in neregula cu vechiul telefon si il vrei doar ca pe o schimbare sau o mica fitawinking Eu as alege skate-ul. Telefon ai dejawinking
Numai bine, Shin tongue

| Cryssy a răspuns:

Telefonul este mult mai util decat skatebordul...Cu siguranta ar trebui sa iti alegi un telefon...Eu asa as face... Pana la urma e decizia ta. faci ce vrei...

| Kidu a răspuns:

Telefonul, e mult mai util decat un skatebord cu care poti sa-ti rupi gatu'hee hee

| StaRmAgiC a răspuns:

Telefon as alege.cu toate ca am unul pe care-l ador.:X:X

| blue_butterfly a răspuns:

Nimic. E criza economica. Pastreaza-ti banutii.