| νєησм a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce este acela un,, blog"? Am inteles ca e un fel de site sau ceva de genuthinking Cum imi pot face un blog despre...nu prea va privestetongue, funda.

Răspuns Câştigător
| mishu112 a răspuns:

Blogul este un fel de site unde iti poti posta pe el de toate intamplari anunturi povesti dale tale - de aici faci blog http://www.blogger.com/home?pli=1 funda neaparat

9 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Un site este mai evoluat ca si blogul. Acesta se limiteaza numai la informatii personale, utilitare, de genul acesta pe cand site-ul are in vedere mai multe optiuni pe care le ofera utilizatorilor: shopping online, drepturi la forum, la logare, inregistrare si multe altele.

Sper c-am ajutat!

ByeBye!

| Abcfunny a răspuns:

Blog=un jurnal onlinehappy

| AnnaMaryStar a răspuns:

Incearca pe blogspot.com te inregisterzi si iti faci un blog

| AnaaSb a răspuns:

Un blog este un site usor de facut si de utilizat, unde iti poti publica gandurile, pozele, ideile si vorbesti cu alti oameni...

| AnaaSb a răspuns:

Si eu vreau fundita pentru ca ti-am dat raspunsul!

| odudăcoaptă a răspuns:

Un blog (cuvânt artificial, combinat, provenit de la expresia engleză web log = jurnal pe Internet) este o publicație web (un text scris) ce conține articole periodice sau și cu actualizare neîntreruptă, ce au de obicei un caracter personal.pentru mai mult cauta pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Blog http://pagini-web.blogspot.com/2006/06/bloguri-gratuite-bloguri-online.html

| vidyalove a răspuns:

Un blog este un fel de jurnal pe internet.Aici se pun diferite anunturi, videoclipuri, bancuri, poze (dupa preferintele fiecaruia )

| love156471 a răspuns:

Pai blogul este o pagina de net pe care o faci. Pe aceasta pagina poti sa pui diverse chestii. care iti plac tie te reprezinta poti sa scrii ce vrei tu diverse subiecte. dezvoltate, poti da prietenilor tai acces ca administrator pentru a scrie ce vor bine sa fie in tema. la subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai blogul este o pagina de net pe care o faci. Pe aceasta pagina poti sa pui diverse chestii. care iti plac tie te reprezinta poti sa scrii ce vrei tu diverse subiecte. dezvoltate, poti da prietenilor tai acces ca administrator pentru a scrie ce vor bine sa fie in tema. la subiect. cred