| unu111cool a întrebat:

Ziceti-mi si mie metine private romanesti care sa aiba clint modificat fata de acela de al ro.....sa fie si distractivebig grin

10 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Uite aici http://www.metin2tim.ro/ fms, rib ii cu 500k iar 1kk faci intr-un ceas
cresti si repede si ai totul +9 :)

| AndreiGrigore a răspuns:

Metin2 fun, epical metin2, 4metin.Romanesti si distractive. FUNA?

| FightForYourself a răspuns:

Iti recomand metin2steel este ff tare ai iteme+9 prin vot server ti se dau monede cu care iti iei item, ai itm 2012 la evolutie este ff usor si amuzant
Pacat ca sunt modati care se dau pe liber dar in rest este super tare ai la magazin totul la 50.000 yang si asa mai departe
nivelul maxim este 250
bonusurile sunt normale gen 20 semiom 20 critik si asa mai dep
este taare ca uneori cad si 40 pgm sau 23 pclaughingmie unu mi-a cazut pe arc suprem pc 23 si rup
este cel mai bun server pe care am jucat ti-l recomandbig grin te asteptam pe server
daca ai intrebari dai ad:marius_killer4life

| unu111cool explică (pentru FightForYourself):

Man poti sa iei P'uri direct sau poti sa schimbi rasa? daca da pe asta ma bag si ai fundabig grin

| unu111cool explică (pentru FightForYourself):

Frate nu mai conteaza ce am spus mai sus...nu merge sa imi fac cont? ajuta-ma pls.dc nu merge?

| Helixx10 a răspuns (pentru unu111cool):

Mah pe metin2rospeed ai arme de gm la 1kkk si poti sa-ti faci P-uri foarte usor
si pe metin2hammer ai tot P, arme de gm, posedate, mounti leu, lup si tot asa...

| FightForYourself a răspuns:

Scuze ca nu ti-am raspuns nu stiu de ce nu merge poate era reboot la server
da poti sa iei p de la npc la nivelul 60
g la nivelul 30
armurile sunt pana la otel
armele nu sunt decat pana la fms dar celelalte din care le evoluezi le faci usor

| FightForYourself a răspuns:

Si nu trebuie sa imi dai funda eu nu raspund pentru funda raspund ca sa ajut pe cei care au nevoie ca nu se stie cand o sa am si eu nevoiebig grin

| Anonymous15 a răspuns:

Mentin2 Asura, este modificat.

| Helixx10 a răspuns:

Metin2rospeed,Metin2Hammer,Metin2Rival,Metin2TdL,Metin2Lunaris,Metin2FunAlcolicii,EpicalMetin2,Metin2United,Metin2GX,Metin2Guabina,Metin2Osiris,Metin2Paradise,Metin2Pandora

Sper ca ti-am fost de ajutor big grin... Funda?