| PandaROCK a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care nu se joaca pe calculator de exemplu capra, lapte gros, pic pic pic.si altele

2 răspunsuri:
| BlueStar12 a răspuns:

Prinselea big grin
colegii mei se jucau asta in clasa acum cateva zile ca daduse-ra toate bancile la o parte.
ce clasa sunt eu? a 9-a laughing
ai crede ca in clasa a 9-a deja prinselea nu mai e de noi daarr...
in alta ordine de idei in clasa a 4-a faceam limbo cu un fular iarna big grin doi tineau fularul si unul trecea pe sub

| davand a răspuns:

Daca ai cuburi poti constriu, si daica ai imaginatie vei putea sa te distrezi.Cheamati prietenii si jucativa adevar sau provocare...Daca stai la oras iesi prin parca si daca stai la tara du-te pe camp cu prieteni. Daca te duci la tara ia-ti prieteni pe camp si jucativa de-a vavalerii. Poti cioplii arme etc.Ma rog eu mi-am dat cu parerea. Funda?