| ριтιquтss a întrebat:

Ziceti-mi si mie statusuri(descrieri pentru poze la hi5) de Craciun va rog frumos.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| Maddu a răspuns:

Asta`s eu si n-ai ce-mi face.Alta mami nu mai face ''

'' Stiu cand sa rad, stiu cand sa fiu suparata, stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta ''

'' Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita ''

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''

''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''

'' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite. Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''

'' Pesonalitatea mea, ma scapa de greu, pentru ca ce-i frumos, ii place si lui Dumnnezeu''
Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...
ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!
De ce te uiti asa la mine cu ochii tristi si goi? ce zici nu crezi c-ar fi mai bine sa-i scuoatem pe-amandoi?
Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe. Avem o Vorba Sa va scpunem. Aratatzi Perfect din Spate

Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea TOT! ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor. sa`si imagineze cum ar fi sa fie o nOapte a lor!
Ti-ai gasit alta tampita, doar sunt deStule! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti

A inceput sa zambeasca mai dess iar ei intorc capul plini de interes:*:*:ce'a fost sau nu in trecut:Xea acum a uitat de mult
. Eu nu ascult destinul...la vise nu cedez...nu'mi poate spune

nimeni... ce cale sa urmez
. Asta mik? e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza:s...nu prea o in tereseaza ceea ce urmeaza:S:S:S:S
Iti pare ca-ti zambeshte...Iti pare ca te priveshte...Ai grija te prosteshte!

Maddu...
CRaciun fericit!

5 răspunsuri:
| FaraNume_7993 a răspuns:

1. Oare anul acesta Mosul o sa ii aduca cadou lui Cioaca?

2. DnD … incerc sa il prind pe Mos Craciun

3. Daca ai fost rau anul acesta Mosul o sa iti aduca un bici din piele

4. DnD. Mos Craciun la calculator ( pardon tata. )

5. Hai Mosule vino mai repede ca m-am plictisit.

5. Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madonna ca vecină şi-o lopată pentru bani la ANUL si LA MULŢI ANI!

6. Care iese la o bataie cu zapada?! Buzz repede pana nu se topeste!

7. De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa santate!

8. Ai primit un sms de la Mos Craciun : La multi ani si multa sanatate! ( cadourile s-au terminat ca e criza )

Du-te pasare in zbor la mine in dormitor si vezi daca mi-a adus iubitu’ martisor

Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret

If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff's you into a bag, Then don't worry 'cause I told Santa I want you for Christmas.

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!

Meri-n crishma!

astazi e ziua mea zi frumoasa ca mine... o sa-mi trimit ghiocei si multe beri

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman

sarbatori flescaite!

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

anul nou sa va aduca un strop de fericire, un strop de iubire, un strop de noroc si daca se poate toate la un loc. la multi ani

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvat

Sub cetina din brad, in casa,

Un dar, o mica bucurie.

Si chiar de nu va fi sa fie,

Nu te intrista,

Primeste aceste ganduri,

Ca dar din partea mea

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE! CRACIUN FERICIT!

Ai grija sa nu calci pe cioburile de la sampanie ca te spargi in figuri!

Sculati gazed nu dormiti. vremea e friguroasa cu polei in zonele de munte

Vine, vine Mos Craciun, Speram la un an mai bun… Craciun frumos tuturor, Un an nou, fermecator!

- La multi ani cu sanatate…. si la multi bani, cum n-ati sperat vreodata!

- E vremea colindelor, vremea bucuriei, CRACIUN FERICIT!

- Not at my desk!… am plecat sa-l caut pe Mos Craciun…

- Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca.

- As da zile de la mineee…Sa petrec Craciunul cu tineee…

- DnD… incerc sa il prind pe Mos Craciun…

- Daca ai fost rau anul acesta Mosul o sa te ocoleasca…

- Hai Mosule, vino mai repede ca m-am plictisit asteptandu-te…

- De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa sanatate!

- Ai primit un sms de la Mos Craciun: La multi ani si multa sanatate!

- Cadourile s-au terminat ca e criza…

- Lumina acestei sarbatori sa va innobileze inimile cu mantuire si cu dragostea venita la Betleem. Un Craciun implinit si fericit!

- In murmurul tainic al colindelor de Craciun, Sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri, caldura in suflet, sanatate si fericire!

- Sarbatorile cand vin, sa va fie cosul plin, sa aveti pe saturate, casa plina, sanatate, punga sa geama de bani, mult noroc si La Multi Ani!

- La ceas de sarbatoare cand anul are tamplele ninse, iar colindele ne incalzesc sufletul cu bucuria Craciunului, va doresc sanatate, pace si prosperitate!

- Miros de brad, parfum de flori, bat la ferestre uratori, sclipesc pe cer stele in mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori!

- Bogatie cata vreti, sanatate pentru toti, iar la anul care vine sa va fie si mai bine!

- Sa va fie casa, casa cu bucate noi pe masa, Mos Craciun cu sacul plin, drumu-n viata cat mai lin!

- Un batranel cu chipul drag, va veni la voi in prag, sa nu-l goniti e Mos Craciun, si va aduce un an mai bun!

- Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet. Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!

- Craciunul nu s-ar mai numi Craciun, si Sarbatorile nu ar avea aceeasi semnificatie daca nu ati fi voi, ingerii mei. Craciun fericit!

- Sarbatoarea Craciunului sa va deschida inimile cu cheia fericirii spre bine!

- Cu ocazia Craciunului iti urez un sincer LA MULTI ANI!

- Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, in Craciunul care vine. Craciun Fericit!

- Lovite-ar trenul fericirii, trasnite-ar fulgerul iubirii, cadeti-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu La multi ani!

- Ocupat. Incerc sa il prind pe Mos Craciun.

- Sunt la cumparaturi. Incearca mai tarziu…

- A venit Mosul pe fereastra, dar pe mine m-a ocolit… stiti de ce?

- Nu-s…

1. Oare anul acesta Mosul o sa ii aduca cadou lui Cioaca?

2. DnD … incerc sa il prind pe Mos Craciun

3. Daca ai fost rau anul acesta Mosul o sa iti aduca un bici din piele

4. DnD. Mos Craciun la calculator ( pardon tata. )

5. Hai Mosule vino mai repede ca m-am plictisit.

5. Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madonna ca vecină şi-o lopată pentru bani la ANUL si LA MULŢI ANI!

6. Care iese la o bataie cu zapada?! Buzz repede pana nu se topeste!

7. De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa santate!

8. Ai primit un sms de la Mos Craciun : La multi ani si multa sanatate! ( cadourile s-au terminat ca e criza )

Sper ca te-am ajutat
pa-pakiss

| Maddu a răspuns:

Theeutaa mersi pentru apreciere! Craciun fericit!

| EllyLizuk a răspuns:

1. All I want for Christmas is you[:-x]
2.Stele mici, argintii cad din cer, fericit simti ca esti ...doar o data`i craciunul.
3.Doar cu tine as sta langa foc,
Stransi in brate-ascultand
Clopoteii cantand...
4.Last christmas, I gave you my heart
But the very next day, you gave it away
This year to save me from tears, I’ll give it to someone special
5. Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat mosului ce sa-mi aduca de Craciun
6. E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vinhee hee
... Cam atat oh go on

| EllyLizuk a răspuns:

laughing credeam ca vrei descrieri cu teme de craciun rolling on the floor ca asa scrie

| Emii_7808 a răspuns:

Www.statusuri.ro si cauti u articol cu tiltul : Craicun :)