| CreepyCrow a întrebat:

Zilele au trecut asa repede... Mi-e dor de Vara!
Voi ce o sa faceti in ultimele 2 ore de vara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne vom aminti cu mare bucurie in suflet toate aventurile din aceasta vara, prin tot ce`am trecut, vom retrai fiecare clipa cu ochii inchisi etc`. sau pur si simplu ne vom plange ca iar a trecut vara si nu am facut nimic, iar timpul a zburat pur si simplu pe langa noi.Depinde de caz.:d

4 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi dupa vremea asta se poate zice ca s-a cam terminat varahee hee dar ca sa iti rasp la intrebare de fapt chiar nu stiu ce o sa fac in ultimele 2 ore de vacanta... u ce o sa faci?

| ღღღellaღღღ a răspuns:

Pff si mie imi pare rau ca vara a trecuta... dar privesc partea buna a lucrurilor incepe scoala ...colegi noi, prieteni noi, nazbati noi, pff abia ast tongue

| danny_7173 a răspuns:

Cred ca am sa dorm pentru ca va fi ora 22 in ultimele 2 ore de vara pentru ca sunt mai somnoros

| andreeada a răspuns:

Buna intrebare! Pai ce sa fac? Stau si tremur langa caloriferlaughing