| adriana_breazu a întrebat:

Zilele Bucurestiului sunt in august? Ca nu mai stiu...

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Lolz vad ca sunteti de acord cu datele laughing ei adriana decizi tu laughing cind sa fii in zona happy
DESFĂŞURĂTORUL EVENIMENTULUI "ZILELE BUCUREŞTIULUI" - 20, 21 SEPTEMBRIE 2008
da cica anul asta Bryan Adams va susţine un concert în 20 septembrie asa ca, cind incep nu stiu stiu doar ca Evenimentul se va desfăşura pe durata a două zile, în zona centrală a Bucureştiului, care include Centrul Istoric, Parcul Unirii, Bulevardul Unirii (aleea cu fântâni),

4 răspunsuri:
| rael a răspuns:

in septembrie ( anul trecut au fost 20-21 sept )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilele Bucurestiului - din anumite surse am dedus ca in 2008 serbarile au avut loc in 21 si 22 Septembrie.

| adi_bleoca a răspuns:

Da, au fost in weekendul ala 19 – 21 August...

| cristina_preda a răspuns:

Mi se pare ca anul asta au fost proiectii pe Casa poporului, concerte, muzee deschise noaptea, etc...